умивальник Rea Avila/Sofia 33,5x40,5 білий (REA-U0632)
| Виробник | Rea |
| Розмір | 35,5x40,5 |
| Форма раковини | овальна |
| Колір для пошуку | білий |
| Ширина раковини | від 40 см до 49 см |
| Тип товару | Сантехніка |
| Ширина | 40,5 см |
| Значимість товару | Основний |
| Колекція | avila |
| Глибина раковини | 11 см |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
| Од. вим | шт |
| Висота | 14,5 см |
| Кількість чаш | 1 |
| Країна | Польща |
| Довжина | 33,5 см |
| Матеріал раковини | кераміка |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-U0632 |
| Колір раковини | білий |
умивальник Rea Avila/Sofia 33,5x40,5 білий (REA-U0632) відгуків
Be the first to write a review of this product!