душова двері Rea Solar 140x195 безпечне скло, прозоре (REA-K6359)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1400 мм |
| Виробник | Rea |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 140 см до 149 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K6359 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Колекція | Solar |
| Тип дверей | Розсувні |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | чорний |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557344963 |
душова двері Rea Solar 140x195 безпечне скло, прозоре (REA-K6359) відгуків
Be the first to write a review of this product!