умивальник Rea Freja 49x37 white (REA-U6616)
| Отвір під змішувач | ні |
| Ширина | 4.3 мм |
| Виробник | Rea |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Поверхня | Глянцева |
| Кількість чаш | 1 |
| Колір для пошуку | білий |
| Матеріал раковини | кераміка |
| Тип товару | Сантехніка |
| Колір раковини | white |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366006357 |
| Колекція | Freja |
| Форма раковини | овальна |
| Од. вим | шт |
| Ширина раковини | від 40 см до 49 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | Діаметр зливного отвору: 45 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-U6616 |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
умивальник Rea Freja 49x37 white (REA-U6616) відгуків
Be the first to write a review of this product!