душові двері Rea Fold N2 70 (REA-K7444)
| Виробник | Rea |
| Высота, мм | |
| Ширина | 685 мм |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | chrome |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557333301 |
| Товщина скла | 6 мм |
| Ширина дверей | від 60 см до 69 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K7444 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | Скло |
| Колекція | fold |
| Тип дверей | Складаються |
душові двері Rea Fold N2 70 (REA-K7444) відгуків
Be the first to write a review of this product!