умивальник Rea Rosa 44x64 білий (REA-00692)
| Ширина | 640 мм |
| Виробник | Rea |
| Отвір під змішувач | є |
| Колір для пошуку | білий |
| Кількість чаш | 1 |
| Глубина, мм | 440 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал раковини | кераміка |
| Высота, мм | 200 |
| Колекція | rosa |
| Колір раковини | білий |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557341542 |
| Од. вим | шт |
| Форма раковини | овальна |
| Країна | Польща |
| Ширина раковини | від 60 см до 69 см |
| додаткові відомості | з отвором для змішувача з переливом вага 13 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-00692 |
| Спосіб монтажу | на стільницю |
умивальник Rea Rosa 44x64 білий (REA-00692) відгуків
Be the first to write a review of this product!