умивальник Rea Daria 38x44 окремостоячий, білий (REA-U9900)
| Ширина | 440 мм |
| Виробник | Rea |
| Отвір під змішувач | є |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557329540 |
| Од. вим | шт |
| Колір раковини | білий |
| Країна | Польща |
| Форма раковини | прямокутна |
| Ширина раковини | від 40 см до 49 см |
| додаткові відомості | з отвором для змішувача з переливом вага 41 кг |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-U9900 |
| Спосіб монтажу | підлоговий |
| Глубина, мм | 380 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Кількість чаш | 1 |
| Высота, мм | 839 |
| Колекція | Daria |
| Матеріал раковини | кераміка |
умивальник Rea Daria 38x44 окремостоячий, білий (REA-U9900) відгуків
Be the first to write a review of this product!