душова двері Rea Alex 90x190 безпечне скло (REA-K0549)
| Высота, мм | |
| Ширина | 900 мм |
| Виробник | Rea |
| Ширина дверей | від 90 см до 99 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | REA-K0549 |
| Наявність піддону | ні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Колекція | Alex |
| Тип дверей | Розсувні |
| Колір профілю | хром |
| Од. вим | шт |
| Колір вітража | прозоре |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902557307432 |
| Країна | Польща |
| Товщина скла | 4 мм |
душова двері Rea Alex 90x190 безпечне скло (REA-K0549) відгуків
Be the first to write a review of this product!