ванна акрилова Rea Ferrano Slim 170х80 + сифон + клапан click/clack, white (REA-W4330)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Виробник | Rea |
| Од. вим | шт |
| Форма ванни | овальні |
| Країна | Польща |
| Глибина | 48 см |
| Популярні розміри | 170x80 |
| Висота | 72 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Артикул виробника | REA-W4330 |
| Значимість товару | Основний |
| Колір | білий |
| Матеріал ванни | акрил |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип призначення ванни | ванна |
| Колекція | Ferrano |
| Тип установки ванни | та, що стоїть окремо |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5906366019395 |
ванна акрилова Rea Ferrano Slim 170х80 + сифон + клапан click/clack, white (REA-W4330) відгуків
Be the first to write a review of this product!